Zestaw wideokonferencyjny Fanvil linkvil CA400

Zaprojektowany z myślą o małych i średnich salach konferencyjnych o powierzchni do 32 m², system CA400 składa się z unikalnego zestawu głośnomówiącego MS10 obsługującego bezprzewodowe udostępnianie ekranu, odbiornika RC10 i kamery USB CM70.

CA400 umożliwia przechwytywanie głosu z dalekiego zakresu, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk HD.


Zestaw do wideokonferencji LINKVIL firmy Fanvil CA400 Najważniejsze cechy:
Mikrofon z 8 układami
Głośnik o mocy 3 W, wzmocniony wokalem
Bezprzewodowa transmisja ekranu 4K UHD
Urządzenie BYOD
Automatyczne kadrowanie
Uniwersalny stojak
Przyciąganie magnetyczne
System operacyjny: Windows 10/11; Mac 10.8 i nowsze wersje
Bezproblemowe przygotowanie do spotkań z głośnikiem i mikrofonem, udostęp

Przesyłanie strumieniowe ekranu 4K metodą plug-and-play (jedno kliknięcie, aby udostępnić/wyłączyć udostępnianie ekranu)
Głośnik -3 W z 8 mikrofonami, niesamowite wrażenia dźwiękowe
-Kamera USB 4K, „Ręczna” + „Autoramka” (118,5° do uchwycenia wszystkich uczestników spotkania)

Zaprojektowany z myślą o małych i średnich salach konferencyjnych o powierzchni do 20 m², składa się z unikalnego zestawu głośnomówiącego MS10 obsługującego bezprzewodowy screencasting, odbiornika RC10 i kamery USB CM70. CA400 umożliwia przechwytywanie głosu z dalekiego pola, zapewniając krystaliczny dźwięk HD. Uczestnicy mogą także bezprzewodowo przesyłać treści w rozdzielczości 4K i uzyskać dostęp do strumieniowego przesyłania wideo w rozdzielczości FHD.

Bezprzewodowa transmisja ekranu 4K UHD do prezentacji w czasie rzeczywistym
Pozbądź się żmudnych czynności, za pomocą prostego naciśnięcia użytkownicy mogą bezproblemowo cieszyć się telewizorem 4K, dzięki czemu całe doświadczenie będzie płynne i produktywne.

Projekt typu „wszystko w jednym”: połącz dźwięk, wideo i screencasting w jednym
Konstrukcja typu „wszystko w jednym” jest innowacyjna i wygodna, ułatwiając efektywne spotkania. dzięki kompleksowej obsłudze BYOD łatwo jest podłączyć głośnik MS10 do laptopa za pomocą kabla typu C.

Uporządkowane przestrzenie do współpracy i bezprzewodowy dostęp do kamery
Uzyskaj bezprzewodowy dostęp do strumieniowego przesyłania wideo Full HD 1080P przez laptopa, dzięki czemu biuro będzie proste i uporządkowane, a konfiguracja i instalacja w jednym miejscu wystarczą w trzech krokach, aby pożegnać się z plątaniną kabli.

8-kierunkowy mikrofon i wzmocniony głośnik o mocy 3 W zapewniają doskonałą jakość dźwięku
Oparty na zaawansowanych technologiach (AEC, ANS, AGC i wzmocniony wokal), CA400 automatycznie równoważy głosy, tłumi hałas i eliminuje echa, zapewniając stabilny i naturalny dźwięk.

Aparat z funkcją automatycznego kadrowania, zapewniający szczegółowe obrazy
Szerokokątny zasięg 118,5° i 5-krotny zoom cyfrowy w aparacie, technologia automatycznego kadrowania inteligentnie identyfikuje liczbę osób na spotkaniu, dzięki czemu żaden uczestnik nie zostanie pominięty.

Kompatybilność z platformami Video.