Fanvil PA2S Gateway IP

Fanvil PA2S Gateway IP SIP – Fanvil Polska

Fanvil PA2S to bramka SIP, która wykorzystuje standardowy protokół SIP/IP/RTP/RTSP do strumieniowego przesyłania multimediów. Zestawia w jednym szeregu różne funkcjonalności: nadawanie, nagrywanie, domofon, bezpieczeństwo. Dzięki połączeniu urządzeń zewnętrznych w celu uzyskania interkomu audio i wideo, transmisji, wyzwalania bezpieczeństwa i innych praktycznych funkcji, Fanvil PA2S może zastosować wiele scenariuszy do wdrożenia sprzętu. Rozmiar urządzenia jest niewielki, co nadaje się do różnych zastosowań.

 

PA2S został zaprojektowany zgodnie z koncepcją estetyki przemysłowej.

 

 

Zunifikowana komunikacja SIP dla pełnej łączności. Oparty na standardowym protokole komunikacyjnym SIP, Fanvil PA2S może być szeroko stosowany zarówno w sieciach LAN, jak i WAN, co pozwala utrzymać wartość inwestycji w sprzęt.

Dźwięk HD
Urządzenie wspiera szerokopasmowy kodek G.722 i Opus, Fanvil PA2S zapewnia użytkownikom krystalicznie czysty poziom telekomunikacyjny, pozwalający na rozchodzenie się dźwięku dalej i wyraźniej. Dźwięk jest wyraźnie słyszalny nawet w dużym obszarze publicznym.

 

 

Transmisja online lub transmisja MP3Fanvil PA2S można podłączyć do urządzeń zewnętrznych, takich jak mikrofony, telefony komórkowe, Radio FM i pasywne/aktywne głośniki obsługujące transmisję MP3 (w celu zapewnienia głosu w czasie rzeczywistym) nadawanie w szkołach, szpitalach, parkach przemysłowych, lotniskach itp.

 

Szeroka skalowalność PA2S może być podłączony do sond podczerwieni i przełączników w celu wyzwalania świateł alarmowych i inne urządzenia przez interfejsy wejścia/wyjścia, realizacja automatycznego alarmu i zdalnego otwierania drzwi.

 

Obsługa połączenia wideo HD Użytkownicy mogą wyświetlać obraz wideo HD kamery na telefon IP przez Fanvil PA2S, monitoring otaczającej sytuacji w czasie rzeczywistym.

 

 

Główne funkcje:

· Interfejs przycisku połączenia alarmowego, aktywne połączenie,
· Nagrywanie wideo NVR, standardowy interfejs RJ45,
· Wyjście nagrywania, standardowy interfejs audio 3,5 mm,
· Port wyjścia audio, rozszerzalny zewnętrzny głośnik aktywny,
· 1 port wejściowy i wyjściowy sygnału przełącznika (wbudowany przekaźnik),
· Wyjście wzmacniacza mocy monokanałowego 10 W ~ 30 W, zgodnie do napięcia wejściowego, aby ustawić moc wyjściową;
· Adaptacyjny port sieciowy 10/100 Mbps, zintegrowane PoE.

 

Przykłady użycia

 

Karta katalogowa produktu Fanvil Gateway IP PA2S

User Manual produktu Fanvil Gateway IP PA2S

 

 

Zapraszamy do zamówień produktu

Tel. 426-000-426
E-mail: fanvil@fanvil.pl