WideoDomofon VoIP Fanvil I30S z kamerą 1 mpx, IP65, czytnik RFiD

fanvil-i30s-4

 

WideoDomofon Fanvil I30S VoIP to długo oczekiwany model przez naszych klientów. Dostępny pod indywidualne zamówienie. Już teraz możesz zamówić produkt do swojego projektu.

WideoDomofon VoIP to przede wszystkim :

– 2 konta SIP,

– klawisz DSS,

– głos HD,

– zasilanie PoE i 12V,

– kamera w jakości HD 720p o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli z przetwornikiem CMOS,

– czytnik kart RFiD,

– redukcja hałasu,

– wysoka odporność IP65,

– kodek video H.264

– Cena SRP 1399 zł netto

 

Na poniższym zdjęciu przedstawiamy możliwość konfiguracji wideodomofonu Fanvil. Produkt można tradycyjnie zarejestrować w centrali telekomunikacyjnej, jednakże istnieje również możliwość obsługi I30S zarządzając nim poprzez telefon komórkowy lub aplikację na komputerze. Ponadto wideodomofon świetnie współpracuje z wideotelefonem Fanvil C600.

fanvil-i30s-2

WideoDomofon VoIP Fanvil I30S to zewnętrzne urządzenie z wbudowanym czytnikiem kart RFID i klawiaturą numeryczną. Otwieranie drzwi do pomieszczeń, biur, odbywać się może za pomocą karty zbliżeniowej lub kodu. Ponadto produkt ma bardzo szeroki wachlarz zastosowań w systemach budynkowych.

fanvil-i30s

Nowa propozycja producenta Fanvil I30S to przede wszystkim zabezpieczenie Twojej firmy i usprawnienie komunikacji na obiekcie.

Główne przeznaczenie domofonów IP to:

– osiedla,

– domki,

– biurowce,

– edukacja,

– lotniska,

– fabryki/przemysł.

Zamów produkt już dzisiaj:

Tel. 426-000-426

E-mail: fanvil@fanvil.pl 

 

Śledźcie nasz blog oraz kanały na Facebook, Google+ oraz Linkedin. W ofercie Fanvil Polska kolejne nowości. Telefony VoIP oraz wideotelefony jak również domofony pracujące w wykorzystaniem protokołu SIP.