Fanvil i33V wideodomofon zewnętrzny

Fanvil i33V wideodomofon zewnętrzny

Fanvil i33V to wideodomofon SIP z wyświetlaczem LCD opracowany dla użytkowników z branży bezpieczeństwa. Obsługuje instalację natynkową i33V. Jest przeznaczony do środowiska zewnętrznego o wysokiej niezawodności, HD Audio/Video, stopniu ochrony IP65/IK10 i szerokim zakresie temperatur od -40 ℃ do 70 ℃. Integruje się z funkcjami kontroli dostępu, interkomem audio/wideo i nadawaniem, zapewniając płynniejszą, bezpieczniejszą i wyraźniejszą komunikację.

Różne sposoby otwierania można otworzyć drzwi za pomocą lokalnego hasła,
Karty RFID/IC i zdalne wywołanie DTMF przez telefon VoIP.

Klawiatura numeryczna i jasne podświetlenie. Wyświetlacz·Użytkownicy mogą korzystać z 12 standardowych klawiszy numerycznych i 3 klawiszy funkcyjnych (C:Call/ K:Password Mode/ B:Backspace), aby wybrać numer lub wprowadzić hasło, aby otworzyć drzwi.

·Ekran kratowy 128X48 pikseli będzie jednocześnie wyświetlał pomieszczenie
numer właściciela, gdy gość dzwoni na i33V.

Jeśli numer jest nieprawidłowy, naciśnij „B”, aby wyczyścić, wprowadź ponownie poprawny numer i
następnie naciśnij „C”, aby zadzwonić do właściciela i zdalnie otworzyć drzwi.

 

 

Obsługa wideo HD i dwóch strumieni wideo. Dzięki kamerze HD z noktowizorem na podczerwień, i33V może łatwo zidentyfikować gości nawet w nocy. Obsługuje również dwa strumienie wideo, w których główny strumień kodu działa w celu uzyskania wysokiej jakości wideo monitorowanie i dodatkowy strumień dla połączeń wideo SIP.

Karta katalogowa produktu Fanvil i33V

User Manual produktu Fanvil i33v

 

 

Zapraszamy do zamówień produktu

Tel. 426-000-426
E-mail: fanvil@fanvil.pl