Webinaria – Fanvil kompleksowa oferta VoIP

„Webinaria FANVIL + 3CX / Platan / Yeastar kompleksowa oferta VoIP – podsumowanie”

Dziękujemy za uczestnictwo w naszym bloku szkoleniowym online. Zainteresowanie było tak duże, że zorganizowaliśmy dla państwa „dogrywkę”, na którą również stawiliście się w szerokim gronie.
Każdy pojedynczy blok szkoleń miał na celu przedstawienie państwu produktów marki Fanvil w kontekście kompleksowego rozwiązania VoIP.
Na szkoleniu poznaliśmy funkcje, przedstawiliśmy przewagi konkurencyjne jakie można wykorzystywać podczas rozmów handlowych u klientów. Pokazaliśmy podstawową konfigurację z systemami kompatybilnymi, które tworzą kompleksową ofertę dostosowaną do potrzeb klienta.
Pokazaliśmy w jak prosty sposób można zaoferować klientowi funkcjonalne i kompleksowe rozwiązanie centrali PBX/VPBX lub systemu, który zakończony jest aparatem Fanvil.
Uczestnicy szkolenia wykazali duże zainteresowanie tematem, co można było zaobserwować w części poświęconej na pytania i dyskusje.
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami omawianymi na szkoleniu, które dostępne są pod linkiem:

Zapraszamy do kolejnych spotkań, które przedstawią zaawansowane sposoby konfiguracji naszych produktów z centralami i systemami: Platan, 3CX, Yeastar.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych testów podczas, których będą Państwo mogli zapoznać się z ogromnymi możliwościami telefonów Fanvil nie tylko w teorii, ale również w praktyce.

Przesyłam adresy do naszych portali informacyjnych gdzie pojawiają się najnowsze informację odnośnie produktów i szkoleń.
www.fanvil.pl
www.facebook.pl/fanvilpolska
https://www.linkedin.com/company/iptelekom?trk=top_nav_home